Uztailak 14 Osteguna

18:00     Dantzateke disko festa Txofre plazan, Okendo kultur etxearen eskutik.
19:00   Pregoia. Ondoren, Erraldoiak eta Buruhandiekin kalejira, Txofre plazatik abiatuta.
19:30     Poteoa auzoko kaleetan,  Groseko koadrilen eskutik, Txofre plazatik abiatuta.
19:30     XISTRAL Abesbatza, Okendo Kultur Etxean, Casa Galiciaren eskutik.
20:00     Txokolatada, Txofre plazan, Enparantza tabernaren eskutik.
20:30     Sardinada, Txofre Enparantzan.
21:00     Verbenas Cams, Tsunami taldearekin, Txofre plazan
22:00     Kontzertuak, Katalunia Enparantzan: SUSTRAJAH BAND  , LASAI , REVOLUTIONARY BROTHERS

Uztailak 15 Ostirala

10:30     Haur jolasak, Katalunia plazan, Urrats taldearen eskutik.
11:30    Buruhandiekin eta Erraldoiekin Kalejira Katalunia plazatik abiatuta.
12:00     ZUMBA tailerra, auzotar guztientzat, Alta Fit Gimnasioaren eskutik, Katalunia Enparantzan.
14:00     Bazkaria Katalunian plazan, Groseko koadrilen eskutik.
16:00     Sobremesa Katalunia plazan.
17:00     Pala eta Pilota finala, Sagueseko frontoian.

17:30     Haur Danborrada auzoko kaleetan zehar, Txofre plazatik abiatuta.

18:00    Poteoa auzoko kaleetatikan zehar, EONIAN elektrotxarangarekin, Groseko Koadrilen eskutik, Katalunia  Enparantzatik aterata.
18:00     Graffitiak , Txofre enparantzan, Urban 13 kolektiboaren eskutik.
18:00     Urban 13 ikuskizuna eta auzotar guztientzako break tailerra Txofre plazan, Urban 13 kolektiboaren eskutik.

19:00     Bertso poteoa Manex Mujika eta Arkaitz Oiartzabalekin “Xamoa”, 721Kafetegian, auzoko taberna desberdinen   eskutik (Gure etxea, Katilu, 721 Kafetegia, Eguzki taberna eta Oroipen).
19:30     Donosti Ereski abesbatza, Okendo kultur etxean.
20:00    GET BACKA taldearen kontzertua, Nafarroa Behera plazan, Bar Kau-ren eskutik.
20:30     Sardinak, Txofre enparantzan.
20:30     La Jodedera taldea,  Txofre plazan.
21:00     Zezen Suzkoa, Txofre enparantzan.
22:00     HOWDY taldearen kontzertua, Nafarroa Behera plazan, Bar Kau-ren eskutik.

22:00     Kontzertuak, Katalunia Enparantzan: BURUN DANGA, HABEAS CORPUS, ROCK KAM BROM

Uztailak 16 Larunbata
Egunean zehar, SURF eta BODYBOARD TXAPELKETA Zurriola hondartzan, Groseko Indarrak Surf talderan eskutik

10:30     Gaztetxoentzat Xakea, Txofre enparantzan, Groseko xake taldearen eskutik.
11:00     Haur jolasak Eskubitwo, Catalina de Erausoren eta ipuin kontaketa Garoa  Cultur Laben eskutik Zabaleta Kalean.
12:00     Hamaiketakoa Itsas Gain elkartearen eskutik, Zabaleta kalean.
12:00     Txaranga auzoko kaleetan zehar, Nafarroa Behera plazatik aterata.
12:00     Futbito txapelketaren finala, Manteo kiloreldegian.
13:30     Poteoa eta musika zuzenean komertzioen eskutik.
14:00     Elkartasun Paellada, Katalunia enparantzan.
16:00     Mus txapelketa, Jeneral Artetxe kaleko Ricardo tabernan.
16:00     Queimada eta Gaiteroak Zabaleta kalean, Casa Galizia elkartearen eskutik.
17:00     Erraldoiak eta Buruhandiak, Nafarroa Behera enparantzatik aterata.
17:00    DJak Zabaleta kalean, Zabaleta kaleko komertzioen eskutik.
18:00     Zabaleta kaleko denda eta ileapaindegiek antolatutako show-a, Zabaleta kaleko komertzioen eskutik
18:30     Haurrentzako joko eta tailerrak, Txofre enparantzan, Urrats Taldearen eskutik.
18:30     Helduen Danborrada, auzoko kaleetan zehar, Nafarroa Behera plazatik abiatuta.
19:00     Txokolatada, Txofre plazan, Enparantza tabernaren eskutik.
19:00     DUO GISCA: Roser Gabriel eskusoinua eta Garazi Goñi pianoa, Okendo kultur etxean.

19:00     Musika zuzenean, Zabaleta kalean, Zabaletako komertzioen eskutik

20:00     Emilio Azkarateren kontzertua, Kerman, Ana, Maria, Julen eta Asierrekin batera, Nafarroa Behera plazan, Bar    Kau-ren   eskutik.
20:00     PANGEA taldearen kontzertua, Zabaleta kalean.
20:30     Sardinak, Txofre Enparantzan
21:00     Verbenas Cams,  Tsunami taldearekin, Txofre plazan.

21:00     Sardinada, Groseko Indarrak Surf lokalaren ondoan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.21:30     Surf eta BodyBoard Txapelketako Sari Banaketa, Groseko Indarrak Surf lokalaren ondoan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.
21:30      Paellada Zabaleta kalean.
22:00     Bideo Proiekzioak, Groseko Indarrak Surf lokalaren ondoan,Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik
22:00     LEMON TWIST, Nafarroa Behera plazan, Bar Kau-ren eskutik.
22:00     Kontzertuak, Katalunia Enparantzan:  DEIEDRA, KOBAN, LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS

22:45     Kontzertuak, Groseko Indarrak Surf lokalaren ondoan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.

Uztailak 17 Igandea

Euskal artisauak eta talogileak egun osoan zehar, San Frantzisko kalean.

11:00    Elkarte eta kuadrilen arteko Marmitako lehiaketa, Katalunia Enparantzan, Marruma elkartearen eskutik.
11:30    Albokariak, Katalunia plazan.
11:30    Herri kirolak, Mieltxo Saralegi anaien eskutik, Katalunia plazan.
12:00    Bertsolariak, Katalunia plazan.
12:00    Sagardo dastaketa, Katalunia enparantzan.
12:30    Tortila lehiaketa, Katalunia enparantzan.
13:30    Trebeska Dantza taldearen emanaldia, Katalunia Enparantza.
14:30     Kantu bazkaria, Katalunia enparantzan,
17:30     Triki-Bertso poteoa,Katalunia plazatik abiatuta
18:00     Antzokiko istorioak, Katalunia plazan, Okendo kultur etxearen eskutik.
19:00    Haur jolasak, Katalunia plazan, Urrats taldearen eskutik.
20:00     Urrezko Katxiaren sari banaketa.
20:00     Sorbetada, Katalunia plazan.
20:30     Zezen suzkoa, Katalunia plazan.
20:30     INGO AL DEU? Erromeria, Katalunia plazan.
24:00     Jaien amaiera, datorren urtera arte.