Uztailak 12 Osteguna

17:30     Haurrentzako aurpegi margoketa, Txofre Enparantzan, Urrats taldearen eskutik.
18:00     ESPIA TXIKIAK haurrentzako emanaldia, Txofre Enparantzan, Okendo Kultur Etxeak antolatuta.
19:00     Pregoia. Ondoren, Erraldoiak eta Buruhandiekin kalejira, Txofre plazatik abiatuta.
19:15    Karparen irekiera eta argazki erakusketa, Katalunia Enparantzan, Txosna bat zordearen eskutik.
19:30     Mariaren Bihotza abesbatzaren kontzertua, Okendo Kultur Etxean.
20:00     Txokolatada, Txofre plazan, Enparantza tabernaren eskutik.
20:00     Sardinada, Txofre Enparantzan.
21:00     Verbenas Cams, Tsunami taldearekin, Txofre plazan
20:30     Kontzertuak, Katalunia Enparantzan:

KAOS ANIMAL
A LA VUELTA DE LA ESQUINA
TRIKUHARRI
PAPAREN SEMEAK

Uztailak 13 Ostirala

11:00     Haur jolasak, Katalunia plazan, Urrats taldearen eskutik.
11:30    Buruhandiekin eta Erraldoiekin Kalejira, Nafarroa Behera Enparantzatik aterata
12:30     ZUMBA tailerra, auzotar guztientzat, Alta Fit Gimnasioaren eskutik, Katalunia Enparantzan.
12:30    Bertsopoteoa, Eli Pagola eta Maider Arregi bertsolariekin, Katalunia Enparantzako karpatik aterata, GAF eta Txosna    batzordearen eskutik.
14:00     DNI arrotzen jaurtiketa, Katalunia Enparantzan, GAF eta Txosna bat zordearen eskutik.
14:30     Bazkaria Katalunia Enparantzan
16:00     Bingo musikatua, Katalunia Enparantzan, GAF eta Txosna batzordearen eskutik.
17:00     Nerea Arriolaren bakarrizketa, Ikigai Betelu Studioan (Miserikordia kalea 5)  GAF eta Txosna batzordearen          eskutik.
17:30     Haur Danborrada auzoko kaleetan zehar, Txofre Enparantzatik aterata.
18:00     ELEKTROTXUFLA, Elektrotxaranga auzoko kaleetan zehar, Katalunia Enparantzatik aterata, Groseko Koadrilen eskutik.
18:00     Grafiti erakustaldia, Txofre Enparantzan, Urban 13 kolektiboaren eskutik.
18:00     Urban 13 ikuskizuna eta auzotar guztientzako break tailerra Txofre plazan, Urban 13 kolektiboaren eskutik.
18:00     Pala eta Pilota finala, Sagueseko frontoian.
19:00     Futbito txapelketaren semifinalak eta  finala, Manteo kiloreldegian.
19:00     Ereski Abesbatzaren kontzertua, Okendo Kultur Etxean
20:00     Sardinada, Txofre Enparantzan.
20:00    Kontzertua: OLANA LIS, Nafarroa Behera Enparantzan, Kau tabernaren eskutik.
20:30     Euskal Rumba: KILIMAK TALDEA eta Mojito Festa, Txofre Enparantzan.
21:00     Zezen Suzkoa, Txofre enparantzan.
22:00     Kontzertua: GRECIAN, Nafarroa Behera Enparantzan, Kau tabernaren eskutik.
22:00     Kontzertuak, Katalunia Enparantzan:

LA FURIA
ANITA PARKER
ROCK KAM BROOM

Uztailak 14 Larunbata

Egunean zehar, SURF eta BODYBOARD TXAPELKETA Zurriola hondartzan, Groseko Indarrak Surf talderan eskutik

11:00     Gaztetxoentzat Xakea, Txofre enparantzan, Groseko xake taldearen eskutik.
11:00     Komertzio erakusketa, Zabaleta kalean.
11:00     Haurrentzako jolasak: Abalorio tallerrak Eskubitworen eskutik eta Klarionak jolasak Catalina Erausoren eskutik, Zabaleta kalean.
12:00     Hamaiketakoa, Zabaleta kalean, Itsas-Gain elkartearen eskutik
12:00     Txaranga auzoko kaleetan zehar, Nafarroa Behera Enparantzatik aterata.
13:30     Poteoa eta musika zuzenean komertzioen eskutik.
14:30     Elkartasun Paellada, Katalunia enparantzan.
16:00     Queimada eta Gaiteroak Zabaleta kalean, Casa Galizia elkartearen eskutik.
16:00     Mus txapelketa, Jeneral Artetxe kaleko Ricardo tabernan.
17:00     Erraldoiak eta Buruhandiak, Nafarroa Behera enparantzatik aterata.
17:00     Haur jolasak ( ginkana, lasterketa aletekin, joku eroak,…) Jose Miguel Barandiaran Enparantzan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.
18:00     Trikipoteo Sagues auzoan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.
18:30     Helduen Danborrada, auzoko kaleetan zehar, Nafarroa Behera plazatik abiatuta.
19:00     LE KIM eta TAMAÑO DJak Zabaleta kalean.
19:00     Txokolatada, Txofre Enparantzan, Urrats Taldearen eskutik.
19:00     Xistral abesbatzaren emanaldia, Casa Galiciaren eskutik Okendo Kultur Etxean
20:00     Sardinada, Txofre Enparantzan
20:00     Kontzertua: JINBEANS, Nafarroa Behera Enparantzan, Kau tabernaren eskutik.
21:00     Kontzertua, Txofre plazan.
21:00     Paellada herrikoia, Zabaleta kalean.
21:30     Sari banaketa, Jose Miguel Barandiaran Enparantzan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.
22:00     Proiekzioak, Jose Miguel Barandiaran Enparantzan, Groseko Indarrak Surf taldearen eskutik.
22:00     Kontzertua: HOWDY, Nafarroa Behera Enparantzan, Kau tabernaren eskutik.
22:45     Kontzertuak, Jose Miguel Barandiaran Enparantzan, Groseko Indarrak Surf taldearen     eskutik.

22:00     Kontzertuak Katalunian:

PERLATA
AUDIENCE
TASAUND SISTEM

Uztailak 15 Igandea

Euskal artisauak eta talogileak egun osoan zehar, San Frantzisko kalean.

11:00    Elkarte eta kuadrilen arteko Marmitako
lehiaketa, Katalunia Enparantzan, Marruma elkartearen eskutik.
11:30     Trikitilariak, Katalunia Enparantzan.
11:30     Heldu eta haurrentzako herri kirol parte hartza ileak, Katalunia Enparantzan, Saralegi anaien eskutik.
12:00     EUSKARALDIAREN simulakroa
12:00     Sagardo dastaketa, Katalunia enparantzan.
12:00     Jon Martin eta Xamoa bertsolariak, Katalunia Enparantzan.
12:30     Tortila lehiaketa, Katalunia enparantzan.
14:30     Kantu bazkaria, Katalunia enparantzan,
17:30     Joko-trikipoteoa auzoko kaleetan zehar, Groseko Koadrilen eskutik.
18:00     TTIKI TTAKA IRRATIA haurrentzako emananaldia, Katalunia Enparantzan, Okendo Kultur Etxearen eskutik.
19:45     Holi festa, Katalunia Enparantzan, Urrats taldearen eskutik.
20:00     Helatu dastaketa, Katalunia Enparantzan, Paperino helatu dendaren eskutik.
20:15     Zezen suzkoa, Katalunia plazan.
20:30     INGO AL DEU? Erromeria, Katalunia plazan.
24:00     Jaien amaiera, datorren urtera arte.